دوشنبه, ۱۱ مرداد , ۱۴۰۰ Monday, 2 August , 2021
سرمایه‌های ایرانیان دوباره به بورس برمی‌گردد؟ ۱۰ آذر ۱۳۹۹

سرمایه‌های ایرانیان دوباره به بورس برمی‌گردد؟

هیات علمی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: وضعیت فعلی بازار بورس، این نوید را به ما می‌دهد که سرمایه‌های خرد و نیمه سنگین در حال آمدن به سمت بازار هستند.

تجارت خیابانی گران‌ترین گل جهان! ۰۸ آذر ۱۳۹۹

تجارت خیابانی گران‌ترین گل جهان!

آگاهی نداشتن کشاورزان از ساز و کارهای تعریف شده برای خرید و فروش زعفران موجب شده تا کسب و کار دلالان رونق گیرد و تجارت خیابانی زعفران برجسته تر از خرید حمایتی در خراسان جنوبی باشد.

مردم برای خرید گوشت مرغ عجله نکنند ۰۵ آذر ۱۳۹۹

مردم برای خرید گوشت مرغ عجله نکنند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی با تأکید بر تشدید نظارت بر قیمت مرغ در بازار، گفت: روند قیمت مرغ کاهشی است و مردم برای خرید گوشت مرغ عجله نکنند.

قابلیت توسعه خراسان جنوبی با توجه به محصولات کشاورزی ۲۶ آبان ۱۳۹۹

قابلیت توسعه خراسان جنوبی با توجه به محصولات کشاورزی

استاندار خراسان جنوبی: محصولات استراتژیک را قابلیت‌ هایی برشمرد که درصورت توجه می‌توانند در توسعه استان نقش آفرینی کنند.

درآمدهای معدنی هر منطقه در همان استان هزینه شود ۲۲ آبان ۱۳۹۹

درآمدهای معدنی هر منطقه در همان استان هزینه شود

فرماندار خوسف با اشاره به اینکه باید حقوق معدنی و سایر درآمدهای دولت از معادن در همان منطقه هزینه شود، اظهار کرد: طی سال گذشته اعتباری از این مبحث به شهرستان تخصیص پیدا کرده است که امیدواریم سال جاری نیز اعتبار بییشتری تخصیص پیدا کند.

تعطیلی یک هفته‌ای بانک‌ها در خراسان جنوبی ۲۲ آبان ۱۳۹۹

تعطیلی یک هفته‌ای بانک‌ها در خراسان جنوبی

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان جنوبی از تعطیلی یک هفته‌ای خدمات حضوری بانک‌ها در استان خبر داد و گفت: در استان با پیگیری‌هایی که مسئولین شبکه بانکی انجام داده‌اند ۱۵ باجه خودپرداخت و خودپرداز در شهرستان‌های بیرجند، قاین، طبس، بشرویه، حاجی‌آباد، درح و سربیشه نصب فعال هستند که مردم می‌توانند برای انتقال پول نقد از آن استفاده کنند.

خریداری ۲۷۰ تن زرشک پارسالی از کشاورزان ۱۸ آبان ۱۳۹۹

خریداری ۲۷۰ تن زرشک پارسالی از کشاورزان

۲۷۰ تن زرشک محصول سال گذشته از کشاورزان خراسان جنوبی خریداری شد.

۷۰ تن زعفران امسال در خراسان جنوبی برداشت می‌شود ۱۷ آبان ۱۳۹۹

۷۰ تن زعفران امسال در خراسان جنوبی برداشت می‌شود

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۷۰ تن زعفران از اراضی زیر کشت این محصول در استان برداشت شود و تولید زعفران نسبت به سال گذشته سه و نیم درصد افزایش یابد.

جزئیات خرید زعفران در خراسان جنوبی اعلام شد ۱۵ آبان ۱۳۹۹

جزئیات خرید زعفران در خراسان جنوبی اعلام شد

رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۶ هزار و ۸۰۷ هکتار سطح از مزارع استان خراسان‌جنوبی زیر کشت زعفران است، اظهار کرد: با پیگیری‌های متعدد امسال نیز با هدف حمایت از کشاورزان و جلوگیری از افت قیمت، خرید حمایتی این محصول ارزشمند توسط دولت انجام می‌شود.

آغاز خرید حمایتی زعفران در خراسان جنوبی ۱۲ آبان ۱۳۹۹

آغاز خرید حمایتی زعفران در خراسان جنوبی

رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه خرید حمایتی طلای سرخ از کشاورزان در خراسان جنوبی از امروز آغاز شد، گفت: در راستای حمایت از زعفران کاران خراسان جنوبی خرید حمایتی زعفران در استان آغاز شده و تا ۳۰ آذر ادامه دارد.