به گزارش اصحاب رسانه، بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی جهانی تیراندازی آزاد کشور دانمارک خوش درخشید.

«نجمه خدمتی» در رشته میکس تفنگ بادی این رقابت‌ها به همراه مهیار صداقت با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم این ماراتن جهانی ایستاد.

گفتنی است، مسابقات قهرمانی تیراندازی جهانی دانمارک از ۲۴بهمن‌ماه آغاز و با حضور ۱۱۵ ورزشکار از ۱۰ کشور جهان در حال برگزاری است.

گذر فوتبال پیشگامان بیرجند از سد بجنورد در مسابقات فوتبال امید کشور

در نخستین مرحله از مسابقات فوتبال رده‌های سنی باشگاه‌های کشور نماینده‌‌های خراسان‌ جنوبی طوفانی ظاهر شدند.

در روز نخست از مسابقات رده سنی امیدهای این رویداد ورزش ملی، تیم فوتبال پیروزی بیرجند در بجنورد با نتیجه ۲ بر صفر از سد بندرگز گذشت و در دومین بازی نیز یک بر صفر در مقابل بجنورد به پیروزی رسید.

‌همچنین تیم پیشگامان بیرجند که در رده سنی زیر ۱۷ سال مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور به قشم سفر کرده در نخستین‌روز از رقابت‌ها با نتیجه یک بر صفر نماینده سیستان‌ و بلوچستان را شکست داد.

در رده سنی نوجوانان این ماراتن ملی نیز تیم شاهین‌ بیرجند در شهرستان رفسنجان استان کرمان در نخستین روز بازی با نتیجه تساوی یک‌ بر یک به پایان برد و برای دیدار بعدی به مصاف مس‌کرمان می‌رود.

معرفی برترین‌ تنیسورهای خراسان‌جنوبی

پرونده مسابقات قهرمانی تنیس‌ روی‌ میز رده‌های مختلف سنی خراسان‌ جنوبی گرامیداشت دهه‌ فجر در سالن شهید سرحدی بیرجند با معرفی برترین‌ها بسته شد.

در رده سنی خردسالان این رقابت‌ها یونس توانا قهرمان شد، نوید نخلی نایب‌ قهرمان،
آرمین اشرفی و سیدسیاوش حسینی نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در مسابقات قهرمانی تنیس‌روی‌میز نوجوانان خراسان‌ جنوبی حسین یعقوب‌نژاد، علیرضا عباسپورفرد، مصطفی طاهری و مهدی‌یار رمضانی حائز رتبه‌های برتر شدند.

در رقابت‌های تنیس‌روی میز نونهالان استان میلاد رمضانی، میثاق ولوی، پوریا اسدالهی و طاها سلیمانی بر سکوهای اول تا سوم مشترک ایستادند.

  • منبع خبر : فارس