علی ناصری در گفت‌وگو با اصحاب رسانه، با اشاره به آمار نهایی انتخابات در حوزه بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مجموع در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ رأی اخذ شده است.

وی افزود: از این تعداد رأی مأخوذ شده حسین خسروی افزار با ۷۲ هزار و ۸۷۲ رأی به‌عنوان نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه از آرای اخذ شده ۴۵ هزار و ۵۹۵ رأی مربوط به محمدرضا مجیدی بوده است بیان کرد: همچنین ۹ هزار و ۱۱۴ رأی مربوط به علیرضا حسینی است.

ناصری تصریح کرد: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مهدی بهترین ۳ هزار و ۹۵۵ رأی، محمدرضا خراشادی‌زاده ۳ هزار و ۱۷۵ رأی و فاطمه کارگر ۲ هزار و ۹۲۶ رأی را از آن خود کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین سید محسن علوی یک‌هزار و ۶۳۴ رأی، ابوالفضل ایروانی یک‌هزار و ۳۳۰ رأی، ابراهیم روحانی یک‌هزار و ۱۸۸ رأی، علیرضا امام دادی یک‌هزار و ۷۱ رأی و  حسن صفری ۸۲۳ رأی را کسب کردند.

فرماندار بیرجند یادآور شد: حمیدرضا گندم‌زاده ۵۱۷ رأی، دانیان سعیدی ۴۹۷ رأی و علی کریمی مجیدی ۱۵۳ رأی مردمی را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌دست آوردند.

  • منبع خبر : تسنیم