به گزارش نگاه خراسان جنوبی؛ میر جعفریان با بیان این مطلب در جلسه بررسی ایجاد زیرساخت های منطقه گردشگری بنددره خاطر نشان کرد: از آن جایی که بهسازی منطقه گردشگری بنددره انتفاع عمومی را به همراه دارد  لذا دستگاه ها مکلف هستند اجرای تعهدات خود در این مجموعه را در اولویت کارها قرار دهند. 

وی با اشاره به دستور اکید استاندار، مبنی بر تأمین زیرساخت های لازم در این تفرجگاه، تصریح نمود: از همان بدو شروع کار در پروژه بهسازی بند دره در بهمن ماه ۹۸، تکلیف هر دستگاه بر مبنای حوزه وظایف و اختیارات هر مجموعه تعیین شد. 

معاون استاندار اظهار داشت: بررسی اقدامات صورت گرفته در این مجموعه، حکایت از تلاش دستگاه ها در راستای اجرای تعهدات شان دارد. 

میرجعفریان متذکر شد: بر اساس مصوبات این جلسه، دستگاه ها می بایست باقی مانده کارها را در بازه زمانی تعیین شده هر چه سریع تر به نتیجه برسانند. 

وی تأکید کرد : با برنامه‌ریزی درست و افزایش نوبت کاری می توان به این مهم دست یافت. 

به گفته وی؛ تأمین زیرساخت های بنددره، در توسعه منطقه و جذب سرمایه گذاران برای حضور و فعالیت اقتصادی در قالب های مختلف مؤثر است. 

شایان ذکر است :در این جلسه وضعیت اقدامات دستگاه ها و پیشرفت فیزیکی پروژه به طور کامل بررسی شد و تصمیماتی در راستای سرعت بخشی به روند اجرای کار اتخاذ شد.

  • منبع خبر : برنا