به گزارش نگاه خراسان جنوبی؛ سرهنگ محمدپور گفت: با مراجعه خانمی به پلیس فتا مبنی بر اینکه مدتی است از حساب وی مبالغی توسط شخصی برداشت شده است، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده برای ردیابی وجوه برداشت شده، مشخص شد تمامی مبالغ صرف خرید اکانت‌های بازی آنلاین شده  که با بررسی دقیق‌تر اطلاعات بدست آمده، عامل برداشت غیر مجاز وجه شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی افزود: تحقیقات و بررسی‌های پلیس حاکی از این بود که فرزند شاکی با در اختیار داشتن اطلاعات کارت بانکی از کارت و مشخصات حساب بانکی مادرش سوء استفاده کرده است.  
این مقام انتظامی گفت: با توجه به اینکه متهم فرزندشاکی بوده، وی از شکایت خود صرف نظر و رضایت خود را اعلام کرد که پرونده به همراه مستندات مربوطه برای سیر مراحل قضائی به دادسرا ارجاع شد.

سرهنگ محمدپور با بیان اینکه از در اختیار قرار دادن کارت بانکی حساب اصلی خود به فرزندانشان خودداری کنند و در صورت نیاز کارتی را با یک سقف مشخص وجه، در اختیار آنان قرار دهند، تاأکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان‌های موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

  • منبع خبر : صدا و سیما