یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ | Sunday, 3 December , 2023
  • ۱۴ برنامه در کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود ۲۳ آبان ۱۴۰۲

    مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از اجرای ۱۴ ویژه برنامه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.
    ۱۴ برنامه در کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود

    حجت الاسلام علی محقی به خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار کرد: در حال حاضر در استان ۱۸۹ کتابخانه مخزن‌دار و ۱۴۲ کتابخانه باز فعالیت دارند؛ کتابخانه باز کتابخانه‌ای که داخل شبستان مسجد است و ورود و خروج کتب ثبت نمی‌شود ولی کتابخانه مخزن‌دار کتابخانه‌ای که مخزن کتاب دارد و در فضایی مستقل فعال است.

خادمی که در موکب ماساژ عاشق شد! ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

خادمی که در موکب ماساژ عاشق شد!

همان روز اول پیاده روی چنان دردی در پاهایش پیچید که بیا و ببین. اما این درد برایش شروع ماجرای عاشقی بود. ماجرایی که برایش درس‌های زیادی داشت. درس‌هایی که چند سال طول کشید تا علتش را درک کند...

تمرکز دشمن در جنگ ترکیبی بر افکار جوان و نوجوان است ۰۹ شهریور ۱۴۰۲

تمرکز دشمن در جنگ ترکیبی بر افکار جوان و نوجوان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه نباید برخی ضدارزش‌ها مانند بی‌حجابی در کشور تبدیل به فرهنگ شود، گفت: باید مراقب بود چراکه دشمن در جنگ ترکیبی روی افکار جوان و نوجوان ما کار می‌کند.

گلزار‌های شهدای خراسان‌جنوبی تا ۲ سال آینده مرمت می‌شوند ۰۹ شهریور ۱۴۰۲

گلزار‌های شهدای خراسان‌جنوبی تا ۲ سال آینده مرمت می‌شوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تمامی گلزار‌های شهدای استان تا دو سال آینده بازسازی و مرمت می‌شوند، گفت: سهمیه خراسان‌جنوبی برای اعزام خانواده‌های شهدا و ایثارگران به کربلای معلی، ۲ هزار نفر است که برخی اعزام شده‌اند و برخی در حال اعزام هستند.

پرداخت ۲۲ هزار و ۶۷۶ میلیارد ریال  تسهیلات اشتغالزایی در خراسان جنوبی ۰۸ شهریور ۱۴۰۲
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان جنوبی مطرح کرد؛

پرداخت ۲۲ هزار و ۶۷۶ میلیارد ریال  تسهیلات اشتغالزایی در خراسان جنوبی

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان جنوبی از پرداخت ۲۲ هزار و ۶۷۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط شبکه بانکی استان از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا تیرماه سال جاری خبر داد.

آنچه به فرسودگی شغلی و استرس‌های کار دامن می‌زند ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

آنچه به فرسودگی شغلی و استرس‌های کار دامن می‌زند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه فرسودگی‌ شغلی‌ یکی‌ از عمده ترین‌ پیامدهای‌ اجتناب ناپـذیر اسـترس شغلی‌ است‌، گفت: کارکنان حرفه‌های‌ خدمات اجتماعی‌ از اولین‌ کاندیـداهای‌ فرسودگی‌ شغلی‌ محسوب می‌شوند.

پیش بینی استفاده ۱۰هزار دانش آموز، از سرویس مدارس ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیش بینی استفاده ۱۰هزار دانش آموز، از سرویس مدارس

پیش بینی می‌شود، حداقل ۱۰ هزار دانش آموز در خراسان جنوبی متقاضی استفاده از سرویس‌های حمل و نقل دانش آموزی در سال تحصیلی جدید باشند.

یادواره شهید محمود کاوه در بیرجند برگزار شد ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

یادواره شهید محمود کاوه در بیرجند برگزار شد

یادواره شهید کاوه با حضور دکتر قناعت استاندار خراسان‌جنوبی و آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند با همراهی خانواده گرانقدر شهید کاوه در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.

کبد و نکاتی درباره بازیابی سلامت آن ۲۴ شهریور ۱۳۹۹

کبد و نکاتی درباره بازیابی سلامت آن

برخی مواد و شرایط می توانند به کبد آسیب رسانده و به طور بالقوه موجب زخم شدن آن شوند. بافت زخمی می تواند جایگزین بافت سالم کبد شود. این به معنای آن است که کبد برای انجام وظایف خود باید سخت‌تر کار کند.

راه‌های درامان ماندن از بسیاری بیماری‌ها ۱۸ شهریور ۱۳۹۹

راه‌های درامان ماندن از بسیاری بیماری‌ها

متخصص و مدرس طب ایرانی با بیان اینکه داشتن یک زندگی سالم طولانی، تصادفی نیست، درست مانند بسیاری چیزهای باارزش دیگر، گفت: با داشتن سبک زندگی سالم می‌توان از آسیب بسیاری از بیماری‌ها در امان ماند.

درباره ترنس ها: آنها کیستند؟ / قصه واقعی مردی که وارد جماران شد، از هوش رفت، از امام فتوا گرفت و زن شد/ بازیگری که از “فرزانه” شد “ارسطو” ۱۸ شهریور ۱۳۹۹

درباره ترنس ها: آنها کیستند؟ / قصه واقعی مردی که وارد جماران شد، از هوش رفت، از امام فتوا گرفت و زن شد/ بازیگری که از “فرزانه” شد “ارسطو”

این افراد در اقلیت اند و از این رو، به درستی درک نمی شوند.