پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، در متن این پیام آمده است:

سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهیدی که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

هفدهم مرداد ماه که به یاد شهید سرافراز محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده، فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت مقام تلاشگران عرصۀ قلم و اندیشه. طلایه دارانی که در جبهه آگاهی بخشی  چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و باتحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایق می‌پردازند و برای اعتلای مسیر حق وعدالت تلاش می کنند.

بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و  آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

اکنون که نظام سلطه با امپراطوری رسانه ای خود به دنبال نامید کردن جامعه مخصوصا جوانان عزیزاز آینده انقلاب است، می طلبد تا فعالان عرصه رسانه با جهاد تبیین پرچم آزادی، آگاهی بخشی و امیدآفرینی را برافراشته‌ نگه دارند و محاصره تبلیغاتی دشمن را در گام دوم انقلاب بشکنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت تقارن روز خبرنگار با عاشورای حسینی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای رسانه، از مجاهدت های خالصانه فعالان رسانه ای استان تقدیر وتشکر می نمایم، جد و جهد شما عزیزان را در عرصه بصیرت افزایی جامعه ارج نهاده و از خداوند سبحان برای تمامی تلاشگران و فعالان خبر و اطلاع‌رسانی خراسان جنوبی  آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

علی فرخنده

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسامی خراسان جنوبی”

  • نویسنده : سید علی اسلامی
  • منبع خبر : روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی