ضرورت دفاع از ولایت و ارزش‌های انقلاب اسلامی
ضرورت دفاع از ولایت و ارزش‌های انقلاب اسلامی
مسئول بسیج جامعه زنان خراسان‌جنوبی گفت: در جنگ شناختی، دفاع از ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی بر همگان به ویژه نخبگان واجب و ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری نگاه و به نقل از خبرگزاری مهر،فاطمه بصیری پور، صبح سه‌شنبه در جمع بانوان شاغل در اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ودر اولین کارگاه آموزشی جهادتبیین با بیان اینکه مسائل مرتبط با آموزش و پرورش دغدغه همه ما است، اظهارکرد: همه فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش به نوعی پاسداران فرهنگی جامعه هستند و امیداست با اقدامات و برنامه های موثر ، به هنگام و دقیق در تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی بیش از گذشته گام برداریم.

وی با اشاره به رشد علمی ایران بیان کرد: سرعت رشد علمی جمهوری اسلامی ایران امروز در جهان بی نظیر بوده و دنیا هم به این امر اذعان دارد.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برنامه‌ریزی امروز دشمنان بیشتر در حوزه زنان، دختران و جوانان است، یادآور شد: جنگ امروز جنگ شناختی بوده که نیازمند تبیین‌گری صحیح و به جا در جهت اقناع سازی ذهن پرسشگر و کنجکاو جوان امروز است.

وی به نزدیک شدن فصل بازگشایی مدارس پرداختن به جهاد تبیین ، برنامه ریزی دقیق در برنامه های پرورشی دانش آموزان ، توجه به استعداد ها و ایجاد فرصت ها و بستر های ظهور خلاقیت های دانش آموزان اشاره کرد و بیان داشت: معلمان و کادر آموزشی نقش مهمی در شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی دانش آموزان دارند.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی تصریح کرد: با معرفی الگوهای شاخص فکری و تربیتی به رویش های انقلاب در گام دوم و ریزش های بازیگران تفکر الحادی استکبار باید کمک شود.

بصیری پور یادآور شد: امروز رسانه و فضای مجازی با شبهه افکنی و تصویر سازی تنها سلاح دشمن برای رسیدن به اهدافش در ذهن و اراده های نوجوانان و جوانان است.

وی ادامه داد: بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی در بین جوانان از همین بستر ایجاد و رواج پیدا می کند و تولیدات و جریان سازی رسانه ای فعلی در ترویج ارزش‌های انقلاب به نسل امروز کافی نیست و در بخشی هم ضعیف است.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان‌جنوبی با اشاره به نقش بانوان و آموزش و پرورش در جهاد تبیین گفت: هر یک از بانوان در این مجموعه در هر مسئولیتی که هستند با برنامه ریزی تربیتی میتوانند علمدار تفکر زینبی باشند و زنان کشور مان ثابت کرده اند اجازه نخواهند داد ماجرای مسلم و کوفیان در تاریخ اسلام تکرار شود.

بصیری‌پور اضافه کرد: در جنگ شناختی امروز پیروی محض از فرامین ولایت فقیه، دفاع از ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی بر همگان بویژه نخبگان و خواص جامعه ضروری بوده چراکه با این تفکر ، و تکیه بر ستون خیمه انقلاب و علمداری ولایت در برابر همه ی توطئه ها و حیله های دشمن پیروز خواهیم بود.