تأمین اعتبار تکمیل بیمارستان دوم قاین
تأمین اعتبار تکمیل بیمارستان دوم قاین
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: اعتبار تکمیل بیمارستان دوم قاین تامین شد.

به گزارش پایگاه خبری نگاه شرق به نقل از فارس، پس از دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی با وزیر بهداشت اعتبار تکمیل بیمارستان دوم قاین تامین شد و برای آغاز عملیات اجرایی در روزنامه رسمی به مناقصه گذاشته شد.

سلمان اسحاقی در این ارتباط با بیان اینکه عدم پیگیری و توجه متولیان این امر در استان باعث عودت اعتبار این طرح به سازمان برنامه بودجه شده بود، گفت: با آغاز مرحله بعدی نیاز شهرستان قاینات در تخت‌های درمانی برای همیشه رفع می‌شود.

نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فراخوان مناقصه برای تکمیل ساختمان بیمارستان دوم قاین که برای ۱۶۶ تختخوابی دیده شده بود در روزنامه رسمی منتشر شد پس از این مرحله با اجرایی شدن مصوبه الحاق ۹ هزار و ۷۰۰ متر مربع با هدف ارتقای مجموعه درمانی بیمارستان شهدای قائنات به ۳۰۰ تخت نیاز این شهرستان برای همیشه در تخت‌های درمانی برطرف خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه ما شاهد یک تعلل بودیم که ضمن تشکر از رسانه‌های استان و صدا و سیما که در قالب گزارش خبری تعلل در این موضوع را پیگیری کردند در صورت تکرار این اتفاقات قطعا ضمن ارائه گزارش از استنکاف از تکالیف مدیران مربوطه از بعد حقوقی پیگیری خواهیم کرد.