یک نهبندان به یاد فدائیان امنیت
یک نهبندان به یاد فدائیان امنیت
نهبندان- مراسم وداع با پیکر شهیدان «سرهنگ دوم حسن طاهری و ستواندوم سجاد زارع» از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در نهبندان در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری نگاه خراسان جنوبی به نقل ازخبرگزاری مهر، باز بوی شهادت می‌آید. باز فرشتگان بوی آشنای رازقی‌ها را در فضای آسمان پراکنده کرده اند و بهشتی شدن دو تن از شهدای خراسان جنوبی را جشن گرفته اند.

اینجا نهبندان، مراسم تشییع دو شهید والامقام بوده که در راه مبارزه با سوداگران مرگ، جان دادند تا خانواده‌ای از هم نپاشد.

رفتند تا باری دیگر نام انسانیت مشق شود و فرهنگ زیبای ایثار و از خودگذشتگی رنگ دیگری به خود گیرد.

یک نهبندان به یاد فدائیان امنیت

اینجا همه آمده اند تا با پیمان بستن با آرمان‌های شهدا، نگذارند خون هزاران شهید انقلاب پایمال شود. پیر و جوان، کودک و بزرگ و همه برای یک هدف آمده اند….. آمده اند تا با دخیل بر تابوت‌های بهشتی شهدای مبارزه با مواد مخدر، برای مقابله با سوداگران مرگ تکلیفی سنگین بر عهده گیرند و دفاع از جوانان و مرز و بوم را برای خود مشق کنند.

جمعیت زیادی گرد هم آمده اند و با ناله‌هایی از جنس دلتنگی توأم با غرور، تابوت شهدا را همراهی می‌کنند. آمده‌اند تا از خاک مرزی خراسان جنوبی فریادشان را به آن سوی مرزها برسانند و بگوید ایران به خاطر اینچنین دلاورمردانی به خود می بالد و همیشه جاویدان خواهند ماند.

یک نهبندان به یاد فدائیان امنیت

جان دادند تا با مواد خانمان سوز خانه‌ای نسوزد

یکی از شهروندان نهبندانی با بیان اینکه ایثار، نیکوترین احسان و بالاترین مرتبه ایمان است، بیان داشت: لازمه ایثار، ایمان و اعتقاد به خداوند است و زیباترین جنبه آن، ایثار جان است که شهدا زیباترین معنا را به آن بخشیده اند.

سلطانی با بیان اینکه امنیت امروز جامعه مرهون تلاش‌ها و فداکاری‌های شهدا است، عنوان کرد: شهدای مبارزه با مواد مخدر نه تنها در راه دفاع از هموطنان خود، بلکه برای نجات بشریت از شر معضل جهانی موادمخدر جهاد کرده اند.

وی گفت: شهدای راه مبارزه با مواد مخدر جان داده اند تا جان جوانان ما با مصرف مواد خانمان سوز نسوزد.

یک نهبندان به یاد فدائیان امنیت

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اظهارکرد: در عملیات مبارزه با مواد مخدر دو تن از همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر نهبندان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

سرهنگ زاهدی با بیان اینکه تدفین شهدا در زادگاه آنها انجام خواهد شد، بیان داشت: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید سجاد زارع مقدم امروز از مسجد جامع تا گلزار شهدای شهرستان قاین ساعت ۱۳ انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: شهید حسن طاهری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان به زادگاهشان در شهرستان گناباد منتقل خواهد شد و در روز سه شنبه ساعت ۸ صبح از خیابان امام خمینی (ره) به سمت گلزار شهدای این شهرستان خاکسپاری خواهد شد.