تلاش ناموفق دشمنان در حذف انقلاب و اسلام
تلاش ناموفق دشمنان در حذف انقلاب و اسلام
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه دشمنان از ابتدا تاکنون با وجود همه امکانات، تجهیزات، علم و فناوری و نیروی انسانی، اما هیچ موفقیتی در حذف انقلاب و اسلام نداشتند، گفت: شهیدان علی وردی و عجمیان الگوهای جوانان انقلابی هستند.

محمد زهرایی ظهر امروز در همایش شکوه هجرت و اختتامیه جشنواره ملی جهادگران خراسان جنوبی، اظهار داشت: جشنواره جهادگران در همه استان‌های کشور انجام می‌شود که بعد از اختتامیه تمام استان‌ها اختتامیه کشوری برگزار و از برگزیدگان تجلیل خواهد شد. 

وی با بیان اینکه برنامه ریزی شده هر گروه جهادی یک رابط رسانه‌ای داشته باشد افزود: شبکه سازی یک ضرورت برای کار جهادی است و امیدواریم شبکه سازی در این زمینه نیز انجام شود  و در بزنگاه‌ها به وظیفه خود عمل کند. 

مسئول سازمان بسیج سازندگی از شهیدان علی وردی و عجمیان به عنوان الگوهای جوانان انقلابی یاد کرد و افزود: این ۲ شهید والامقام به عنوان نیروی جهادی تا جان در بدن داشتند، جلوی باطل ایستادند. 

وی گفت: دلیل شکست آمریکا، اسرائیل، منافقین در فتنه اخیر، طرف بودن با افرادی است که قلب‌شان در تسخیر خدا بوده و عزت و غیرت، عفت و شهامت و در نهایت شهادت را هدف خود می‌دانند لذا نمی‌توانند حریف این معادله شوند و همیشه شکست نصیب آنها است. 

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه یکی از وظایف جهادگران این است که به عنوان حلقه میانی و واسط افرادی که قلب‌های آن‌ها در تسخیر خداست را جذب و پای کار داشته باشیم گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون حوادث بزرگی رخ داده،  ترور، جنگ تحمیلی نظامی تمام عیار، جنگ تمام عیار فرهنگی، جنگ اقتصادی، جنگ ترکیبی و غیره  از جمله دشمنی‌های دشمن بوده که هدف غایی آن، سرنگون کردن انقلاب اسلامی و استحاله انقلاب بود.

زهرایی بیان کرد: در مقابل تمام نبردهای پیاپی و جریان‌هایی که دشمن راه انداخته ما ایستادگی و مقاومت کردیم و در پاسخ به این سوال که آیا دشمنان در استحاله کردن انقلاب موفق شدند؟ باید گفت: مشخص است که موفق نشدند؛ حتی خود دشمنان ما اذعان می‌کنند که موفق نشده‌اند.  

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه دشمن با تمام مولفه‌هایش بر ما پیروز نشده است افزود: باید دید ما چه داریم که دشمن با تمام مولفه‌هایی که دارد بر ما پیروز نشده؟ دشمنان ما با ملتی مواجه‌اند که قلبشان در تسخیر خداست و با افرادی مواجه‌اند که با امام حسین (ع) معامله کرده و شهادت را افتخار خود می‌بیند.  

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: اگر قرار است جبهه سازی جهادی انجام شود باید افرادی از این جنس داشته باشیم.  

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی نیز در این همایش ضمن گرامیداشت یاد ۶ جهادگر آسمانی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: جشنواره ملی جهادگران در تمامی استان‌های کشور برگزار شده و در خراسان جنوبی نیز این جشنواره برنامه ریزی و برگزار شد.  

مهدی هنری با بیان اینکه  این جشنواره با هدف شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادهای استان در بخش‌های مختلف برگزار شد که ۶۳۶ نفر در جشنواره شرکت کردند افزود: ۵ هزار و ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.  

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: ۲۲ نفر از شرکت کنندگان در جشنواره برگزیده شدند که امروز از این تعداد تجلیل شدند همچنین امروز در این همایش از ۸۰ جهادگر فعال استان تجلیل شدند.

وی با تاکیدبر اینکه یکی از برنامه‌های ما سوق دادن گروه‌های جهادی به سمت دانش بنیان‌ها و کار علمی و تخصصی خاص و تمیز است ادامه داد: در یک‌ سال گذشته یک هزار و ۹۶۰  اردوی جهادی در استان برگزار شد و ۲۰ هزار نفر جهادگر در عرصه‌های مختلف فعالیت داشتند.  

هنری گفت: در این همایش از سه طرح خلاقانه گروه‌های جهادی رونمایی خواهد شد؛ این طرح‌ها برای اولین بار در کشور با خلاقیت گروه‌های جهادی خراسان‌جنوبی به اجرا درآمد. 

منبع:خبرگزاری تسنم