رونمایی از دستگاه ساخت پلاک در مرکز تعویض پلاک خراسان جنوبی
رونمایی از دستگاه ساخت پلاک در مرکز تعویض پلاک خراسان جنوبی
در مراسمی با حضور فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگاه ساخت پلاک در مرکز تعویض پلاک استان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری نگاه خراسان جنوبی،سردار حسن شجاعی‌نسب ظهر امروز در  مراسم افتتاحیه خط تولید پلاک در مرکز استان، اظهار داشت: همشهریانی که به دلایل مختلف درخواست پلاک خودور داشته لذا به جهت اینکه پلاک صادر شود باید مشخصات آنها به تهران ارسال و در آن مرکز مربوطه نسبت‌ به چاپ پلاک خودرو اقدام می‌کردند که یک بازه زمانی بین پنج تا پانزده روز  صرف این کار می‌شد. 

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه درخواست تعویض پلاک خودرو نیز هزینه‌های پستی و گاهی وقت زیاردی را از مردم عزیز تلف می‌کرد گفت: با پیگیری که همکاران ما در مجموعه راهور داشتند توانستند امکان چاپ پلاک خودرو را در شهرستان بیرجند انجام دهند. 

وی بیان کرد: امروز شهروندانی که جهت درخواست پلاک به این مجموعه مراجعه می‌کنند، بلافاصله قبل‌ از خروج آنها پلاک در این مرکز چاپ شده و بروی خودرو نصب می‌شود.

شجاعی‌نسب تصریح کرد: به لطف خدا این مرکز کار مردم را خیلی خوب راه خواهد انداخت و تسهیل خواهد کرد، چرا که مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند. 

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی همچنین در مراسم جشنواره جوان سرباز در جمع سربازان وظیفه، سربازی را یک افتخاری عمومی و اخلاقی برای همه خدمت گذاران در همه رده‌ها عنوان کرد و گفت: در جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی بیش از ۳۶ هزار سرباز در رده‌های مختلف نیروهای مسلح جان عزیز خودشان را تقدیم کردند و از مرزهای این کشور اسلامی و برای جلوگیری متعرضان به ناموس مردم جانفشانی کردند و بر دستان همه ملت تشییع شدند. 

 وی با اشاره به اینکه ما وامدار خون شهدای عزیز و جانفشانی آنها هستیم و سر سفره انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان زندگی می‌کنیم؛ تصریح کرد: ما امروز در این راه روشن این شهدای عزیز قرار داریم و صاحب تکلیف هستیم و باید آن را به سرانجام برسانیم. 

شجاعی‌نسب گفت: فرماندهی انتظامی در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی پیشتاز بوده و از ابتدای سال بیش از ۶۰ شهید در سراسر کشور تقدیم این نظام کرده است و همچنین بیش از ۱۴ هزار شهید در مجموعه بزرگ انتظامی کشور داریم که به برکت این شهدا زندگی می‌کنیم و مدیون خونشان هستیم. 

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: در مقابل سرباز خدمتگزار باید تعظیم کرد و کسی که در حفظ ارزش‌ها تلاش می‌کند باید تکریم شود و بدانیم تلاش مجاهدانه و همچنین خدمت مجاهدانه و حفظ این راه عظیم، مجاهدت می‌خواهد و در این راه سختی‌های زیادی باید متحمل شد. 

شجاعی‌نسب با اشاره به اینکه کار جهادی و ایثارگرانه از روی اخلاص یعنی اینکه توجه به جوانب و سختی‌های در پیش‌رو را نداشته و برای یکدیگر دلسوزانه خدمت کنیم، خاطرنشان کرد: سربازان باید به نعمت‌هایی که در اختیار آنهاست توجه کنند و هنگام سختی در ماموریت‌ها و نگهبانی با یاد امامان معصوم، لحظات و اوقات برای آنها جهت خدمت صادقانه تحمل پذیر می‌شود. 

به گزارش تسنیم، در پایان این مراسم از سربازان نمونه تجلیل شد.

منبع:تسنیم