اجرای طرح «آرامش درشهر» در خراسان‌جنوبی
اجرای طرح «آرامش درشهر» در خراسان‌جنوبی
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی از اجرای طرح«آرامش درشهر» در استان خبر داد و گفت: در این طرح 150 نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و متهم دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری نگاه خراسان جنوبی،سرهنگ علیرضا فولادی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی اظهار داشت: مأموران  پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان و معتادان موادمخدر، طرح آرامش درشهر را در مناطق آلوده و جرم‌ خیز را در خراسان‌جنوبی اجرایی کردند. 

وی بیان داشت: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده میدانی مناطق آلوده و جرم خیز را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی محل های شناسایی شده را مورد بازرسی قرار دارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر، خراسان‌جنوبی  افزود: مأموران در این عملیات پاتوق های شناسایی شده را بازرسی کردند و در مجموع  ۲۸۷کیلو و ۳۰۴ گرم انواع مواد مخدرکشف و  ۷۶ نفر خرده فروش و ۷۴نفر متهم در این رابطه دستگیر کردند. 

سرهنگ فولادی با اشاره به این که اجرای این طرح، موجب رضایتمندی شهروندان و همچنین تقدیر و تشکر آنان را به همراه داشته است تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 

جاساز ۶۰ کیلوتریاک دراتوبوس مسافربری  

سرهنگ محمود زال بیکی، فرمانده انتظامی قاینات اظهار داشت: مأموران ایست بازرسی شهید غلامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. 

وی بیان داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از اتوبوس، ۶۰ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای داخل خودور جاساز شده بود کشف کردند.   

فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد. 

منبع:خبرگزاری فارس