رتبه‌های برتر کنکور در نهبندان تجلیل شدند
رتبه‌های برتر کنکور در نهبندان تجلیل شدند
طی مراسمی با حضور فرماندار و مسئولان محلی، رتبه های برتر کنکور در نهبندان تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری نگاه خراسان جنوبی، ، ابوالفضل ایروانی امروز (۲۰ مهر) در همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور در نهبندان اظهار کرد: در کنکور امسال نهبندان ۶ نفر در رشته پزشکی، ۶ نفر در رشته پیراپزشکی و ۴۰ نفر در سایر حوزه های فرهنگی شهرستان حائز رتبه شدند.

فرماندار نهبندان با بیان اینکه تلاش های دانش آموختگان سبب ارتقای سطح آموزشی، رشد و شکوفایی هرچه بیشتر ایران می شود، گفت: قبول شدگان کنکور امسال نقطه عطفی در تاریخ نهبندان خواهند بود و ما به توان علمی آن ها که توانستند خود را در سطوح ملی به نمایش بگذارند، افتخار می‌کنیم.

ایروانی تصریح کرد: قبولی شما در چارچوبی قرار گرفته که نیاز واقعی این شهرستان است چراکه نهبندان به دلیل کمبود شدید معلم و دبیر و در حوزه پزشکی در رنج است.

وی با بیان اینکه قبول شدگان کنکور ۱۴۰۲ در آینده وارد مدیریت اجتماعی و خدمت رسانی می شوند، افزود: از شما آینده سازان خواهشمندم دِین خود را به شهرستان ادا کنید.

فرماندار نهبندان با بیان اینکه سیاست گذاری های غلطی در گذشته انجام شد، تصریح کرد: به طور مثال در حوزه فرزند آوری، آمایش سرزمینی در مدارس و تحصیلات سیاست های اشتباهی انجام شد که ما را به چالش کشید اما امروز با توجه به رهنمودها و منویات رهبری جهت ها روشن است.

 ایراوانی تصریح کرد: همه ما مدیون مدارس و دانشگاه‌هایی هستیم که در آنها درس خوانده‌ایم و باید به آنها افتخار کنیم چراکه موثرترین اسلحه‌ای که می‌توان برای تغییر دنیا به کار گرفت آموزش است.

منبع:شبستان