گام به گام تا تکمیل زیرساخت‌های بزرگترین شهرک صنعتی خراسان‌جنوبی
گام به گام تا تکمیل زیرساخت‌های بزرگترین شهرک صنعتی خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرگزاری نگاه خراسان جنوبی به نقل از فارس از خوسف، سید علی حسینی، فرماندار این شهرستان امروز در جمع خبرنگاران از عزم جدی شهرستان در تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی شهید رحمانی خبر داد و  اظهارداشت: عملیات روشنایی معابر شهرک شهید رحمانی اجرا شد. وی با اشاره به نقش مهم فراهم سازی زیرساخت ها […]

به گزارش خبرگزاری نگاه خراسان جنوبی به نقل از فارس از خوسف، سید علی حسینی، فرماندار این شهرستان امروز در جمع خبرنگاران از عزم جدی شهرستان در تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی شهید رحمانی خبر داد و  اظهارداشت: عملیات روشنایی معابر شهرک شهید رحمانی اجرا شد.

وی با اشاره به نقش مهم فراهم سازی زیرساخت ها در راستای جذب سرمایه‌گذار آسفالت و مسیر دسترسی، روشنایی، احداث پست ۱۳۲ کیلو ولت و پوشش مخابراتی را مهم‌ترین مشکلات زیر ساختی این شهرک عنوان کرد.

فرماندار خوسف گفت: وجود ظرفیت های بی نظیر صنعتی و معدنی در شهرستان و بزرگترین شهرک صنعتی در شهرستان نوید بخش حرکت شهرستان در مسیر توسعه است.

حسینی افزود: با توجه به فراهم سازی زیر ساخت ها و مزایایی از جمله نزدیکی به شهر و مرکز استان، قرار گرفتن در جاده اصلی و شریان های ارتباطی، امیدواریم بزودی شاهد حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این شهرک باشیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس