پاتوق معتادان پر خطر در شهرستان سربیشه آوار شد
پاتوق معتادان پر خطر در شهرستان سربیشه آوار شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سربیشه از شناسایی و تخریب چند پاتوق معتادان پر خطر و متجاهر شهر درح سربیشه خبر داد.

روح‌الله نوری در گفت و گو با خبرنگاران، کاهش آسیب‌های اجتماعی را مستلزم تلاش همه دستگاه‌های متولی دانست و افزود: با هم‌افزایی و تعامل نهادهای ذیربط و حضور میدانی با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی با جدیت برخورد می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد این افراد محیط زندگی مردم شهرستان را ناامن کنند، افزود: با توجه به درخواست و مطالبات مردم اجرای طرح‌های جمع‌آوری معتادان متجاهر و تخریب پاتوق‌های مواد مخدر را با قاطعیت ادامه خواهیم داد.

نوری بیان کرد: با دریافت گزارشات متعدد و مختلفی مبنی بر نارضایتی شهروندان از معتادان متجاهر و خرده‌فروشان در پاتوق‌های متعدد واقع در نقاط مختلف شهر درح، موضوع به‌طور ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت.

معاون فرماندار سربیشه ادامه داد: منازل و ساختمان‌های مخروبه‌‌ای در سطح شهر به محل تجمع معتادان پرخطر درآمده و مشکلاتی مختلفی را در زمینه نظم و امنیت برای تمانی شهروندان شهر درح ایجاد کرده بودند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی پاتوق‌ها کار پاکسازی آنها با حضور مقامات قضایی و ماموران نظامی و انتظامی و … و با همکاری شهرداری و دستور قضایی انجام که این اقدام رضایت‌مندی عمومی مردم را در پی داشت.

بنا به گفته نوری؛ برخی از معتادان پرخطر و متجاهر غیربومی این شهرستان با هماهنگی های انجام شده به شهر و منطقه خودشان فرستاده شدند.

  • نویسنده : مهدیه رضائی گل
  • منبع خبر : پایگاه خبری نگاه خراسان جنوبی