آمادگی کامل خراسان جنوبی برای استقبال از پیکر مطهر آیت‌الله رئیسی
آمادگی کامل خراسان جنوبی برای استقبال از پیکر مطهر آیت‌الله رئیسی
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مردم استان آماده برگزاری مراسم باشکوهی برای تشییع پیکر آیت الله رئیسی هستند.

به گزارش نگاه خراسان جنوبی، جواد قناعت صبح سه‌شنبه در جلسه برنامه‌ریزی مراسم شهادت آیت الله رئیسی بیان کرد: در همه برنامه‌ریزی‌ها باید تلاش شود تا حضور تشکل‌های مردمی برای برگزاری این مراسم پر رنگ باشد.

وی تاکید کرد: برگزاری این مراسم کار بزرگ ملی و فرا ملی است بنابراین باید به شکل ویژه برگزار شده و دستورالعمل ها و مصوبات مورد نظر به خوبی در این زمینه اجرا شود.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مراسمی بسیار فاخر، باشکوه و بدون هیچ مشکلی برگزار شود، گفت: همچنین باید مراسمی در خور شأن و جایگاه آیت الله رئیسی در مرکز استان داشته باشیم.

قناعت خواستار حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید شد و افزود: مسئولان کمیته ها باید با مدیریتی که انجام می دهند، از ظرفیت‌های مردمی به خوبی برای برنامه ریزی در این خصوص استفاده کنند.

وی با خواستار آمادگی کامل هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده ای و دیگر نهادهای خدمت‌رسان شد و افزود:‌ اگرچه چهارشنبه تعطیل رسمی است اما همه دستگاه های استان برای برگزاری مراسم در آماده باش کامل هستند.

  • نویسنده : فاطمه آسمانی
  • منبع خبر : پایگاه خبری نگاه خراسان جنوبی