نگاه خراسان جنوبی در پاییز سال ۱۳۹۰ پس از اخذ مجوز دو هفته‌نامه و پس از مدتی انتشار در قالب هفته‌نامه راه اندازی شد. بعد از مشکلات زیاد در زمینه کاغذ و هزینه‌های بالای چاپ تصمیم بر آن گرفتیم تا از طریق راه‌اندازی سایت حاضر به صورت لحظه به لحظه فعالیت داشته باشیم.

تفکر اصلی حاکم بر نگاه خراسان جنوبی هم صدایی با مردم و مطالبه‌گری می‌باشد. هیچ کدام از اعضای تحریریه نگاه خراسان جنوبی عضو هیچ حزب و جریانی نیستند. در هیچ دولتی اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا و اعتدالگرا، کوچکترین سمتی ندارند و بنابر پذیرش هیچ سمتی هم ندارند.

ما به عنوان بخشی از مردم، فقط و فقط روزنامه نگاریم همین! عدم وابستگی، فارغ از نوع جریان حاکم دست ما را برای نقد و مطالبه‌گری باز می‌گذارد. البته که محدودیت‌های نوشته و نانوشته را همه می‌دانند. ما در مورد هیچ کسی پیش داوری نداریم و افراد مورد قضاوت قرار نمی‌گیرند‌. بلکه حرف و عملکرد آن‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

آن که گوید جمله حق‌اند، احمقی است.
و آن که گوید جمله باطل، او شقی است.

نگاه خراسان جنوبی از هیچ شخص حقیقی و حقوقی، چه در داخل و چه خارج هیچ کمک مالی دریافت نمی‌کند و بنا هم ندارد از لحاظ مالی وابستگی داشته باشد زیرا وابستگی مالی پایان آزادگی رسانه است.

اگر مطلب، عکس یا فیلمی دارید که می‌خواهید به اسم خودتان در رسانه‌نگاه منتشر شود، می‌توانید آن را به آیدی تلگرام ehsan19891368@ ارسال کنید.

همراهی و راهنمایی‌های شما، همواره دلگرمی ما خواهد بود. امیدواریم بتوانیم در کنار شما باشیم.
آرزوی سلامتی و بهترین اتفاق‌ها را برای شما داریم.
نگاه خراسان جنوبی